Головна Мій профільРеєстрація Вихід Вхід   Ви увійшли як Гість · Група "Гості"Вітаю Вас, Гість  

Меню сайту

Божа наука

Повчальні історії

НАША КНОПКА

Герб,ПрапорУкраїни

Українська Правда
Українська правда

Терноцвіт

Друзі сайту
Молитва - могутній засіб спасіння! Ukrainian Catholic - Traditionalist Пам’ятай про Крути Молодь пам’ятає ШухевичаГоловна » Архів матеріалів

  Ішов Миколай лужком бережком,
  Святий Миколай із повним мішком.
  Від хати до хати біленьким сніжком,
  Ішов Миколай із повним мішком.
Кожного року з великим нетерпінням чекають приходу цього Святого як дорослі так і діти. Дорослі вчать дітей, щоб вони були чемними, слухали своїх батьків, відвідували церкву, та молилися. А діти в цей день чекають від Миколая подарунків.
               
Зустріч Святого Миколая вже вкотре проходить у нашій церкві. А от цього року було по особливому, бо Святий Миколай вперше прийшов до нашої ще не закінченої новозбудованої церкви.
Діти по своєму раділи, тому що Миколая зустрічали вже у церкві, раділи тому, що тут було достатньо місця і, як вони казали, було тепло.
  Д
о цього свята діти старанно готувалися. І от перед дітьми та їхніми батьками виступає Священник. Перед початком свята всі разом помолилися.
Починається Свято. В виставі діти прославляли Святого, розказували про його життя. В церкві л ... Читати далі »
Просмотров: 2882 | Добавил: pavluk | Дата: 20.12.2010 | Комментарии (3)


 "Можна все на світі вибирати сину, вибрати не можна тільки Батьківщину.. " Ці слова із пісні пригадалися мені стоячи біля пам’ятного знака Борцям за волю України. Наша Батьківщина – багатостраждальна Україна, яка дана нам Богом, це земля де породила нас мати, де ми виросли, де чуємо нашу українську солов’їну пісню, де розмовляємо своєю рідною мовою...

Сьогодні, як і кожного року, до цього святого місця зійшлося багато людей щоб віддати шану героям УПА. УПА це єдина сила українців яка боролася проти всіх окупантів держави. Але на жаль до цього часу вона не визнана нашою владою як сила яка боролася за волю України. Одночасно ми святкували і свято Покров Пресвятої Богородиці. Пресвята Богородиця стала заступницею воїнів УПА та нашого козацтва. Традиційно священники та присутні молилися Панахиду за всіх, хто віддав своє життя за нашу незалежність. До пам’ятного знаку Борцям за волю України покладено квіти. Перед присутніми виступив перший адмірал України та перший командувач Військово ... Читати далі »
Просмотров: 2530 | Добавил: pavluk | Дата: 15.10.2010 | Комментарии (2)


Хресту Твоєму поклоняємся Владико і святеє Воскресіння Твоє славимо...
Цим прекрасним співом на Воздвиження Хреста Господнього у нашій церкві прославляємо хреста на якому було розп’ято нашого Спасителя. В цей день хреста прекрасили квітами та пахучим зіллям. Під спів пісні – Спаси Господи людей Твоїх і благослови насліддя Твоє... священник виносить хреста на церкву, тримаючи його високо та поклоняється на всі чотири сторони. Парафіяни храму падали на коліна промовляючи слова: Господи помилуй, Господи помилуй...Такому вшануванню хреста у цей день є історія, яка говорить нам про те, що старенька мати Константина Великого вирішила віднайти хрест на якому було розіп’ято Ісуса Христа. Під час розкопок в Палестині було знайдено всі три хрести. А котрий із них Христовий? Тоді вирішили до кожного прикласти хвору жінку. І от коли жінку доторкнули до третього хреста то тут вона стала здоровою. Це було велике чудо.
Тоді патріарх Макарій, піднявши хрест на горі, поклонявся на всі чотири сторони світу а люди падали на коліна і промовляли слова: Господи помилуй, Господи помилуй...
Священник у своїй проповіді відмітив, що коли людина приїжджа ... Читати далі »

Просмотров: 1068 | Добавил: pavluk | Дата: 01.10.2010 | Комментарии (0)


Вже шістнадцять років існує Військово-Морське Братство Борщівщини. І кожного року в першу неділю липня його учасники  шикуються в колону та проходять парадом по місту.А от цього року за сприянням Військово-Морського Братства Борщівщини та міської ради в місті проводилися заходи з нагоди святкування Військово-Морських сил України та 16 річниці Військово-Морського Братства Борщівщини. До нас прибули отамани від Міжнародного союзу козацтва. Так нашими гостями були делегації із Львова, Києва, Сімферополя, Рівне, Чернівців.
11 година ранку. В колону шикуються члени Військово-Морського Бр ... Читати далі »
Просмотров: 1446 | Добавил: pavluk | Дата: 07.07.2010 | Комментарии (0)


Христове Воскресіння – це одне із найбільших та важливих свят, яке кожного року святкує наш народ тай увесь світ. Воно символізує перемогу добра над злом, світла над темрявою, відродження наново кожного та духовного очищення людини.


 Чуємо з проповіді священника такі слова: «Де твоє, смерте, жало? Де твоя, аде, перемога? Христос Воскрес і ти провалився. Христос Воскрес і впали демони...» 
  Як Христос воскрес, так і ми колись воскреснемо до нового світлого і вічного життя. Сам Христос говорить: "Бо надходить час, коли всі, хто в гробах, почують голос Сина Бо ... Читати далі »
Просмотров: 1081 | Добавил: pavluk | Дата: 05.04.2010 | Комментарии (0)


Як Ісус Христос Спаситель на хресті терпів,
Там веселий жайворонок понад хрест летів,
Він співав веселу пісню – а нараз утих,
Бо уздрів що Бог вмирає серед мук страшних...


Ідучи Хресною дорогою,яка вкотре вже проводиться в м. Борщові, мені
пригадалися слова із відомої цієї пісні. Адже майже всі стації хресної дороги
з нами були теж Божі сотворіння - пташки, які своїм співом прославляли Ісуса
Хреста – нашого Спасителя.
Така хресна дорога вулицями міста проводилася 21 березня 2010 року. греко – католицькою та римо – католицькою церквами.
Вже традиційно розпочато хресну дорогу від церкви Успіння Пресвятої
Богородиці вулицями міста а також читалися стації у ... Читати далі »
Просмотров: 4740 | Добавил: pavluk | Дата: 24.03.2010 | Комментарии (0)


Під заголовком "Роман Шухевич - тут! Над Збручем" в газеті "Галицький вісник" за № 43 в 2005 році опублікована стаття про те, як бувший кадебіст Болдін розказав що насправді сталося з тілом Романа Шухевича.

 Ось ця стаття.

  Напередодні Покрови на околиці с. Гуків, Хмельницької обл. сталася визнвчна подія – освячено пам’ятний хрест на місці спалення останків головного командира УПА генерал – хорунжого Романа Шухевича (Тараса Чупринки). Без сумніву, нарешті офіційно встановлено його місцепоховання, котре діти легендарного командира Юрій і Марія, а також його бойові побратими , активісти – патріоти шукали майже 55 літ. А передувало цьому офіційне звернення народного депутата України Василя Червонія до голови СБУ Ігоря Смєшка – у дні помаранчевої революції. Адже після того, як остаточно було встановлено перемогу на виборах Віктора Ющенка, спецслужба дала конкретну відповідь (перша була ухильною). Нарешті Юрій Шухевич дізнався що тіло батька енкаведисти спалили між Скалою –Подільською та Гуковим, а рештки у брезенті кинули в Збруч. До цього часу версії представляли місце поховання то на подвір’ї тюрми у Львові, то у Брюховицькому лісі. Оскільки ситуація вимагала встановлення точного місця, за справу взялися генерал- ... Читати далі »
Просмотров: 1685 | Добавил: pavluk | Дата: 11.03.2010 | Комментарии (0)


Під час бою в с. Білогорща Львівської обл. 5 березня 1950 р. загинув великий борець за волю України – Роман Шухевич. Вороги держави боялися не тільки живих повстанців, а навіть і мертвих. По розповіді одного з членів НКВД знаємо, що вже мертвого Шухевича було наказано вивезти за межі Галичини.

І от між Тернопільською та Хмельницькою областями біля с. Гуків, на тодішньому старому мосту поламалася машина, в якій везли тіло Шухевича. Тоді від страху (через декілька метрів ліс) вони спалили його тіло та останки скинули в річку. Як кажуть, що дійсно в р. Збруч було знайдено останки померлого, які дали на дослідження. Але до цього часу ніхто не знає правдивої правди. Знаючи про ті події, люди побудували пам’ятний хрест та капличку в лісі, недалеко від того місця, де було спалено тіло.. Вже декілька років в с. Гуків Хмельницької обл., біля пам’ятного знака (Хреста і каплички), які в майбутньому стануть частиною меморіального комплексу на че ... Читати далі »

Просмотров: 1384 | Добавил: pavluk | Дата: 11.03.2010 | Комментарии (2)


Людині дано один раз народитися і один раз померти.
Я ще не народився , а вже помер.
Багато є різних хресних доріг, над якими роздумують люди.
І єднаючись з Тобою, Христе, роздумують над Твоїм життям,
яке стежкою випробувань веде їх до смерті.
Зі мною, як з міліонами мені подібних, усе інакше. Наше
життя закінчилось там, де воно і почалося – в лоні матері
 

.
Радіють своїй новонародженій дитинці батьки та рідні. Це велике для них щастя. Але на превеликий жаль зараз багато сімей бажають мати тільки одну дитину, або в кращому випадку –дві. Часто чуємо від молодих сімей що діти в теперішньому світі є для них обуза. Своїй одній дитині хочуть дати все, починаючи від дорогого одягу, освіти, автомобіля, квартири та інше. Я не боюся сказати, що багато хто з с ... Читати далі »
Просмотров: 3048 | Добавил: pavluk | Дата: 09.03.2010 | Комментарии (0)


     
    Установлення і суть подружжя.
 
Подружжя сприяє продовженню людського роду. Головна мета Подружжя – зразкове виховання дітей. Цієї мети можна досягнути лише тоді, коли дві особи, чоловік і жінка, єднаються нерозривним зв’язком. Бог, сотворивши перших людей, мовив «Покине чоловік батька і матір, і пристане до своєї жінки, і будуть вони двоє одним тілом...» (Мат.19,5)
  Отже Подружжя було встановлене ще в раю самим Богом. Воно було покликане підтримувати існування людського роду. Крім того, у подружжі чоловік і жінка були зобов’язані взаємно допомагати одне одному.  

  Бог сказав першим людям: «Будьте плідні множтеся і наповняйте землю та підпорядковуйте її собі.» (Бут.1,28).
  Подружжя сприяє поширенню християнства – росте на землі кількість вірних, збільшується кількість вибраних у небі (св. Фр.С.)
  Подружжя було встановлено Богом і для того, щоб в ньому чоловік і жінка взаємно підтримували одне одного. Згадаймо Його слова перед сотворенням Єви: «Не добре чоловікові бути самому; сотворю йому поміч, відповідну для нього» (Бут.2,18).
  Людина, як істота смертна, не може обійтися без сторонньої допомоги – особливо під час хвороби або якогось нещастя. Тому кожен шукає товаришів. У п ... Читати далі »
Просмотров: 28534 | Добавил: pavluk | Дата: 03.03.2010 | Комментарии (2)

« 1 2 ... 8 9 10 11 12 13 »
Матінка Божа

Музика на сайті

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Соцсіті

Погода

Погода в Борщові
Погода в Україні

Copyright MyCorp © 2020 Зробити безкоштовний сайт з uCoz